Pielgrzymka do Fatimy

Pielgrzymka do FATIMY – 8 dni (samolotowa) 27.04.2012 do 4.05.2012 DZIEŃ 1 – LIZBONA – FATIMA Zbiórka w hali odlotów portu lotniczego Warszawa – Okęcie (dnia 27.04.2012 r. godz. 13.00), odprawa i odlot do Lizbony. Po przylocie transfer do Fatimy. (O,N) DZIEŃ 2 – FATIMA Dzień w Fatimie. Zwiedzanie Sanktuarium, modlitwa, intencje własne. Zobaczymy Aljustrel – rodzinną miejscowość Franciszka i Hiacynty. Wieczorem pójdziemy z pieśnią maryjną na ustach w przepięknej i wzruszającej procesji ze świecami. S,O,N) DZIEŃ 3 – LIZBONA Rano pojedziemy do stolicy Portugalii – Lizbony. Zwiedzimy najciekawsze obiekty tego miasta: Dolne Miasto, katedra, Góra Zamkowa, Belem (zespół klasztorny Hieronimitów). Zobaczymy też wielki posąg Chrystusa. (Ś,O,N) DZIEŃ 4- BATALHA – ALCOBAKA – NAZARE Pożegnamy Fatimę i pojedziemy do kurortu Nazare nad Oceanem Atlantyckim. Po drodze zobaczymy dwa zespoły klasztorne, ujęte na liście UNESC Batalha i Alcobaca. Zakwaterowanie w Nazare. (S.O,N) DZIEŃ 5,6,7 – TRZY DNI RELAKSU W KURORCIE NAZARE Rankiem pożegnamy Fatimę i pojedziemy do jednego z ciekawych kurortów położonych nad Oceanem Atlantyckim. Tam będziemy odpoczywać korzystając z plażowania, kąpieli i innych dostępnych przyjemności. Możliwe też imprezy fakultatywne. (Ś,O,N) DZIEŃ 8 – LIZBONA – WARSZAWA Rankiem pojedziemy na lotnisko w Lizbonie, skąd odlecimy do Polski. (Ś) ŚWIADCZENIA: przelot samolotem Warszawa – Lizbona – Warszawa (z międzylądowaniem i przesiadką), przejazdy autokarem klimatyzowanym (portugalskim), 7 noclegów w hotelach ***w pokojach dwuosobowych z łazienkami (pokój jednoosobowy za dopłatą, 7 śniadań i 7 obiadokolacji, zwiedzanie zgodnie z programem, opieka pilota i przewodnika duchowego, ubezpieczenie NW i KL. Nie wliczono w koszt: napojów do obiadokolacji, imprez fakultatywnych. Ś = śniadanie, O = obiadokolacja, N = nocleg Informacje i zapisy: ks. Wiesław Greń, tel. 607037488; e-mail: grenwieslaw@onet.pl Cena: 3900 PLN + 70 euro

Pozostałe aktualności