Dawni proboszczowie

ks. Józef Budniak

31.08.1989 - 04.09.2004

ks. Alfons Chmiel

21.12.1967 - 31.08.1989

ks. Rudolf Juroszek

30.08.1935 - 20.12.1967

ks. Jan Skulina

24.07.1910 - 01.09.1935

ks. Józef Ferfecki

15.07.1888 - 19.04.1910

ks. Henryk Dziekan

04.11.1878 - 26.02.1888

ks. Marcin Kafka

listopad 1870 - 1878

ks. Karol Wolny

19.02.1854 - sierpień 1870

ks. Józef Palarczyk

18.04.1839 - 30.11.1853

ks. Mikołaj Bahr

22.06.1832 - 13.12.1838

ks. Sebastian Niczewski

30.01.1818 - 23.01.1832

ks. Karol Szlosarek

01.11.1785 - grudzień 1817