/24.01.2021 r. – 31.01.2021 r./

U schyłku Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy, aby Pan otworzył nasze serca na  jedność całego Kościoła. Jezus wzywa dziś wszystkich ludzi do nawrócenia, zaprasza na drogę wiary i proponuje, abyśmy poszli za Nim. Aby się nawrócić i uwierzyć, trzeba wpierw zobaczyć bliskość Boga wypełniającego mój czas i historię mojego życia.

Bardzo serdecznie witamy wszystkich uczestników tej Eucharystii. Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy. Intencje sprawowanej obecnie Mszy św. są następujące:

1. Dzisiaj o godz. 16.15 odprawimy nieszpory niedzielne. Zapraszamy do wspólnej modlitwy słowami psalmów.

2. Adoracje Najświętszego Sakramentu w naszych kościołach z okazją do spowiedzi:

• w poniedziałek o godz. 17.3o w kościelena Lachach;
  • w piątek o godz. 16.oo adoracjaw kościele parafialnym.

3. W nadchodzących dniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

• w poniedziałek – święto nawrócenia św. Pawła;
  • we wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
  • w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

4. W czwartek o godz. 16.oo spowiedź dla uczniów ze szkoły podstawowej, o godz. 16.3o Msza św. szkolna i spotkanie dzieci klas III.

5. W piątek o godz. 16.45 odprawimy wspólną Mszę św. za zmarłych zalecanych i za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy bezpośrednio przed Mszą św. w zakrystii.

6. Również w piątek o godz. 18.oo okazja do spowiedzi dla uczniów klas VIII, młodzieży szkół średnich, młodzieży pracującej i studentów, o godz. 18.3o Msza św. młodzieżowa.

7. Za tydzień będzie można nabyć miesięcznik parafialny „Zostań Aniołem”.

8. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz za złożone dzisiaj ofiary.

Na czas nowego tygodnia przyjmijcie błogosławieństwo Boże.

Niech Bóg błogosławi każdej rodzinie naszej Parafii.