/19.05.2019 r. – 25.05.2019 r./

Jako uczniowie Jezusa spotykamy się, by doświadczać Jego obecności i słuchać Jego Słowa. Otrzymamy dziś konkretną wskazówkę, dzięki której możemy rozpoznawać się jako uczniowie Pana Jezusa. To miłość jest kluczem do odkrywania w nas prawdy o byciu uczniem Zbawiciela. „Po tym wszyscy poznają, że jesteście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali” – mówi Pan.

Bardzo serdecznie witamy wszystkich Parafian i Gości. Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy. Bożej Opatrzności polecamy następujące intencje:

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. Nabożeństwa te odprawiamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a w kościele na Lachach w poniedziałek o godz. 17.3o.

2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają:

- we wtorek – wspomnienie św. Jana Nepomucena;

- w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

3. W czwartek o godz. 16.oo spowiedź dla uczniów klas VI szkoły podstawowej. O godz. 16.3o Msza św. szkolna.

4. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 10.3o udzielimy błogosławieństwa rocznym dzieciom i wszystkim dzieciom obecnym w kościele.

5. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz za złożone dzisiaj ofiary.

6. Parafianom obchodzącym urodziny, rocznice małżeńskie, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki i łaski zdrowia. Niech nad każdym z nas i nad naszymi rodzinami nieustannie czuwa Boża Opatrzność.

„Po tym wszyscy poznają, że jesteście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali” -

niech te słowa będą naszym drogowskazem na cały nadchodzący tydzień.

Pamiętajmy, że to nasze decyzje i postawy świadczą o naszym przywiązaniu do Chrystusa.