/26.01.2020 r. – 01.02.2020 r./

Jezusowe wezwanie do nawrócenia stanowi serce religii. Owocem nawrócenia jest świętość tych, którzy z prostotą w codziennym życiu dają świadectwo swej wierności Chrystusowi. Tam, gdzie pojawia się wiara, tam pojawia się światło i nadzieja. Z wiarą i nadzieją modlimy się wspólnie o wytrwanie na drodze zbawienia.

Bardzo serdecznie witamy wszystkich Parafian i Gości. Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy. Intencje sprawowanej obecnie Mszy św. są następujące:

1. Dzisiaj o godz. 16.15 odprawimy nieszpory niedzielne.

2. Adoracje Najświętszego Sakramentu w naszych kościołach z okazją do spowiedzi:

• w poniedziałek o godz. 17.3o w kościele na Lachach;

• w piątek o godz. 16.oo adoracja w kościele parafialnym.

3. W nadchodzących dniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

• we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu;

• w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko.

4. W czwartek o godz. 16.oo spowiedź dla uczniów ze szkoły podstawowej, o godz. 16.3o Msza św. szkolna i spotkanie dzieci klas III.

5. W piątek o godz. 16.45 odprawimy wspólną Mszę św. za zmarłych zalecanych i za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy bezpośrednio przed Mszą św w zakrystii.

6. Dziś można nabyć miesięcznik parafialny „Zostań Aniołem”. Zachęcamy do zakupu, cena 3 zł.

7. W przyszłą niedzielę przypada liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. będziemy błogosławić świece. Poświęcenie świec dzieciom na dzień Wczesnej i I Komunii Świętej będzie miało miejsce podczas Mszy św. o godz. 10.3o.

8. W dniach od 23 do 29 marca organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane wyjazdem zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem Biura Podróży. Odbędzie się ono w niedzielę 2 lutego o godz. 15.3o w domu katechetycznym.

9. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz za złożone dzisiaj ofiary.

Na czas nowego tygodnia przyjmijcie błogosławieństwo Boże.

Niech Bóg błogosławi każdej rodzinie naszej Parafii

i wszystkim Gościom wypoczywającym w naszej miejscowości.