/18.04.2021 r. – 24.04.2021 r./

W  liturgii Kościoła przeżywamy 3 niedzielę wielkanocną. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym chcemy prosić Jezusa, aby pozwolił nam jeszcze bardziej pokochać  i zrozumieć Pismo Święte.

Bardzo serdecznie witamy wszystkich uczestników tej Eucharystii. Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy. Intencje sprawowanej obecnie Mszy św. są następujące:

1. Dzisiaj o godz. 16.15 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. Adoracje Najświętszego Sakramentu w naszych kościołach z okazją do spowiedzi:

• w poniedziałeko godz. 17.3o w kościele na Lachach;
  • w piątek o godz. 16.oo w kościele parafialnym.

3. W środę na wspólną modlitwę o godz. 16.15 oraz na Mszę św. zapraszamy Parafian należących do Apostolstwa Dobrej Śmierci

4. W czwartek o godz. 16.oo spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej, o godz. 16.3o Msza św. szkolna.

5. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W piątek od godz. 18.oo spowiedź dla uczniów klas VIII, młodzieży szkół średnich, młodzieży pracującej i studentów, o godz. 18.3o Msza św. młodzieżowa.

7. Za tydzień będzie można nabyć miesięcznik parafialny Zostań Aniłem.

8. W gablotce znajduje się informacja dotycząca rozprzestrzeniania się na naszym terenie Ptasiej Grypy.

9. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz za składane ofiary .

Sięgajmy w tym tygodniu po Pismo Święte.

Niech stanie się naszą codzienną lekturą.

Na czas kolejnego tygodnia naszych zajęć, pracy i pogłębiania wiary, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.