/17.11.2019 r. – 23.11.2019 r./

Uczestniczymy w liturgii 33 niedzieli zwykłej. Pan Jezus przyjdzie na końcu czasów i objawi się jako Sędzia w blasku swojego majestatu. Każda Msza św. jest oczekiwaniem na chwalebny powrót Pana, aby gdy przyjdzie, okazał się dla nas miłosiernym Zbawicielem. Bardzo serdecznie witamy wszystkich Parafian i Gości.

Bardzo serdecznie witamy Parafian i Gości. Razem z Wami Bożemu Miłosierdziu zawierzamy intencje sprawowanej Mszy świętej:

1. Dzisiaj o godz. 16.15 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

2. Adoracje Najświętszego Sakramentu w naszych kościołach z okazją do spowiedzi:

• w poniedziałek o godz. 17.3o na Lachach;

• w piątek o godz. 16.oo adoracja w kościele parafialnym.

3. W nadchodzących dniach w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

• w poniedziałek – bł. Karolinę Kózkównę;

• w środę – św. Rafała Kalinowskiego;

• w czwartek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny;

• w piątek – św. Cecylię.

4. W środę na wspólną modlitwę o godz. 16.15 oraz na Mszę św. zapraszamy Parafian należących do Apostolstwa Dobrej Śmierci.

5. W czwartek o godz. 16.oo spowiedź dla uczniów klas VI. O godz. 16.3o Msza św. szkolna i spotkanie dzieci klas III.

6. W naszej diecezji przeżywamy czas peregrynacji relikwii św. Melchiora Grodzieckiego. Uczczenie relikwii w naszej parafii będzie miało miejsce w sobotę 23 listopada. O godz. 10.oo na modlitewne czuwanie zapraszamy wszystkie dzieci, o godz. 11.oo spotkanie młodzieży, o godz. 14.oo zapraszamy parafian należących do grup modlitewnych i apostolskich, o 19.3o odbędzie się wieczór uwielbienia zakończony Apelem Jasnogórskim. Program nawiedzenia relikwii umieściliśmy w listopadowym numerze naszej gazetki.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezus Chrystusa Króla Wszechświata. W czasie Mszy św. o godz. 10.3o udzielimy błogosławieństwa wszystkim dzieciom obecnym w kościele.

8. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan odwiedzin do 15 grudnia znajduje się w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.

9. Tradycyjnie z okazji świąt Bożego Narodzenia chcemy przygotować upominki dla chorych i starszych naszych Parafian. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. na ten cel przed kościołem będzie można złożyć swój dar serca.

10. Dziękujemy Wam za wspólną modlitwę oraz za złożone dzisiaj ofiary.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.

Niech Bóg każdego z nas, naszych bliskich ma swojej szczególnej opiece.