/15.09.2019 r. – 21.09.2019 r./

Świętujemy 24 niedzielę zwykłą. Bóg jest wierny w swojej miłości. Nawet gdy zgrzeszymy, pobłądzimy - On nas zawsze „wzrusza się” na nasz widok i „wybiega” nam naprzeciw! Płacze ze szczęścia – gdy odnajdzie nas w swoich ramionach! Dziś rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania. Naszą modlitwą otoczmy dzisiaj młode pokolenie Polaków, a także wszystkich wychowawców: rodziców, nauczycieli i katechetów.

Witamy wszystkich Parafian i naszych Gości. Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy w następujących intencjach

1. O godz. 16.15 odprawiamy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

2. Adoracje Najświętszego Sakramentu w naszych kościołach z okazją do spowiedzi:

• w poniedziałek o godz. 17.3o na Lachach;

• w piątek o godz. 16.oo adoracja w kościele parafialnym.

3. W nadchodzących dniach w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

• w środę – święto św. Stanisława Kostki;

• w sobotę – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

4. W środę na wspólną modlitwę o godz. 16.15 oraz na Mszę św. zapraszamy Parafian należących do Apostolstwa Dobrej Śmierci.

5. W czwartek od godz. 16.oo okazja do spowiedzi dla uczniów klas V szkoły podstawowej. O godz. 16.3o Msza św. szkolna i spotkanie dzieci klas III.

6. W piątek oddamy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.

7. W dniach 7-9 października organizujemy pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, Przemyśla, Komańczy i Dukli. Szczegółowe informacje w gablotce. Zapisy w kancelarii do najbliższej środy włącznie.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę oraz za złożone dzisiaj ofiary. rocznice małżeńskie, jubileusze

składamy najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki i łaski zdrowia.

Na czas przeżywania dzisiejszego świątecznego dnia

i cały nadchodzący tydzień, niech nam wszystkim Pan Bóg pobłogosławi

i obdarzy potrzebnymi w życiu łaskami.