PARAFIALNA DROGA KRZYŻOWA

24 mar 2021   07:00

Każdy z nas ma swoją własną drogę do Boga!

Od piątku 5 marca! Dowolny dzień! Dowolna pora! EDK czeka :)

W tym roku zapraszamy Was na Ekstremalną Drogę Krzyżową w zmienionej formie. Ze względów bezpieczeństwa, mając na uwadze zdrowie każdej osoby, tegoroczna EDK nie będzie miała wspólnego rozpoczęcia. Przez cały Wielki Post o dowolnej porze i wybranym przez siebie dniu można się na nią udać.

Trasy będą prowadziły, tak jak w ubiegłych latach.

Pierwsza z nich: Brenna Kościół - Stary Groń - Grabowa - Kotarz - Hala Jaworowa - Hołcyna - Kościół.
Druga trasa: Brenna Kościół - Stary Groń - Grabowa - Kotarz - Karkoszczonka - Brenna Bukowa - Kościół.


Ze względy na indywidulany charakter EDK nie będzie na nią zapisów, ale zapraszamy do tego, aby po jej przejściu podzielić się z nami w wysłanej do nas wiadomości, zrobionym zdjęciem, czy krótkim świadectwem, za co z góry już dziękujemy!

Bliższe informacje i zapytania można kierować do ks. Michała oraz poprzez parafialnego Facebooka.

Rozważania na Drogę Krzyżową:

Pozostałe aktualności